Rozrywka Sport

Niesamowite wydarzenie: Gala i Mecz Otwarcia Hali NYSA

0
Please log in or register to do it.

Relacja z ekscytującej gali oraz emocjonującego meczu otwarcia Hali NYSA, który odbył się 29 grudnia 2017 roku.

Pełna mobilizacja:

Na godzinę 17:00 na trybunach zasiadło imponujące 2500 widzów, tworząc wspaniałą atmosferę. Wieczór rozpoczął się od porywających pokazów sportowych, począwszy od młodych talentów z Akademii Młodych Orłów, a skończywszy na widowiskowych popisach lokalnych karateków, w tym uczestnika Mistrzostw Europy w kategorii do lat 12.

Artystyczne wariacje:

Po części sportowej nadszedł czas na kulturalne wrażenia. Scenę opanował nyski zespół muzyczny Horyzont, po którym swoje umiejętności zaprezentowały lokalne cheerleaderki, dodając energii i radości zgromadzonej publiczności.

Oficjalna część wieczoru:

Momentem kulminacyjnym było przemówienie licznych gości honorowych, w tym przedstawicieli władz wojewódzkich i lokalnych oraz Polskiego Związku Piłki Siatkowej. Wśród nich głos zabrał Norbert Krajczy, przewodniczący Sejmiku Województwa Opolskiego, który entuzjastycznie podsumował wydarzenie.

Emocje sięgają zenitu:

Nie zabrakło również elementów humorystycznych, jak żartobliwe uwagi burmistrza Nysy, Kordiana Kolbiarza, czy też poczucie humoru Waldemara Kobieni, władz PZPS i Opolskiego Związku Polskiej Siatkówki.

Niezapomniane chwile:

Wieczór uświetnili bohaterowie wieczoru – siatkarze, którzy dostarczyli publiczności niezapomnianych emocji podczas przyjacielskiego meczu. Mimo lekkiej rywalizacji oba zespoły podziwiały się nawzajem, a zwycięstwo odniosła Stal Nysa, wygrywając 2:1.

Hala NYSA – nowy symbol miasta:

Impreza trwała niecałe 4 godziny, jednak pozostawiła niezatarte wrażenie. Nowoczesna Hala NYSA, kosztująca 23 miliony złotych, stała się dumą miasta, z czego 10 milionów zostało pokrytych przez Ministerstwo Sportu.

Niezapomniane wydarzenia na horyzoncie:

To dopiero początek! Już w styczniu na hali odbędą się dwa ekscytujące wydarzenia: 6 stycznia Stal Nysa zmierzy się z AZS-em Częstochowa, a 10 stycznia zagra w 1/4 finału Pucharu Polski z jedną z czołowych drużyn PlusLigi.

Nyska Kronika Filmowa - odc. 431
Nadchodzące wydarzenia sportowe w Hali Nysa: Adam Zelent gościem w Radiu Opole
Ad Area

Reactions

0
0
0
0
0
0
Already reacted for this post.

Reactions

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIF