Kultura

ZELENT i gra gitara!

55
Please log in or register to do it.

Adam Zelent pracuje nad autorskim śpiewnikiem – wsparcie na Patronite!

Adam Zelent, znany artysta, zapowiada swoją najnowszą inicjatywę – autorski śpiewnik, nad którym obecnie intensywnie pracuje. Śpiewnik ten będzie zawierał utwory muzyczne, które są popularne i dobrze znane publiczności od lat, a także niektóre utwory interpretowane przez samego Zelenta.

Pierwsze spotkanie Adama Zelenta z gitarą miało miejsce na plaży Jeziora Nyskiego w roku 1995, podczas zakończenia roku szkolnego. Od tego czasu gitara stała się nieodłącznym elementem jego życia, inspirując go do pisania tekstów i muzyki.

Śpiewnik będzie zawierał utwory, które są powszechnie znane, ale również te, które są dla Zelenta szczególnie ważne i osobiste. Projekt ten jest efektem długoletniej pasji i miłości do muzyki, a także doświadczenia jako wokalisty w rockowej formacji ELECTRIC.

Zelent zachęca wszystkich do wsparcia jego projektu poprzez platformę Patronite, obiecując, że będzie kontynuował prace nad śpiewnikiem, uwzględniając sugestie i opinie swoich sympatyków.

Projekt nie ma charakteru komercyjnego, lecz służy jako narzędzie do nauki gry na gitarze oraz do wspólnej zabawy. Zelent podkreśla, że każdy jest mile widziany do wspólnego grania i śpiewania, a jeśli ktoś chciałby go zaprosić na imprezę, klub lub ognisko, zawsze jest gotowy do dołączenia do jam session.

Zakręceni - “Poza zasięgiem”
Nyska Kronika Filmowa - odc. 427
Ad Area

Reactions

0
0
0
0
0
0
Already reacted for this post.

Reactions

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIF