Informacja Kultura

Premiera ELECTRIC: OWOC – od powszedniości w muzyczną podróż

98
Please log in or register to do it.

Z dumą ogłaszamy premierę utworu „OWOC” wraz z autorskim teledyskiem. Już pierwsze dźwięki przyciągają uwagę słuchaczy, zapraszając ich do nietypowej podróży przez refleksje o życiu, miłości i przemijaniu.

Tęsknota za Utraconymi Chwilami Młodości

Tekst utworu jest pełen metaforycznych obrazów, ukazując tęsknotę za utraconymi chwilami młodości. „Słońce, słońce, zapamiętaj chociaż przez chwilę mój cień” – śpiewa Zelent, oddając ton melancholii i refleksji. „Owoc” to opowieść, która wplata się w tkankę życia, zdolna poruszyć uważnych słuchaczy.

Wizualna Magia Teledysku

Teledysk, który powstał podczas specjalnie zaaranżowanego przez muzyków studia z GreenBox’em, wizualnie podkreśla atmosferę utworu. Kreatywne ujęcia i ciekawy montaż Sebastiana Juszczyka z JUZZMEDIA tworzą estetyczną całość, dostarczając nie tylko dźwiękowych, ale i wizualnych doznań.

Doświadczenie Muzyczne ELECTRIC

ELECTRIC to grupa doświadczonych muzyków, którą tworzą Adam Zelent, Wojciech „Tiel-a” Jastrzębski, Szymon Kubik, Kuba Bernat i Tomasz Piętka. Ich eklektyczne brzmienie sprawia, że „Owoc” to nie tylko piosenka, ale prawdziwe muzyczne doświadczenie.

Niezapomniana Historia ELECTRIC

Premiera piosenki „Owoc” to również okazja do przypomnienia, że ELECTRIC to nie tylko zespół, to „instytucja muzyczna”, której historia obejmuje trzydzieści pięć lat wspólnego grania. Ich twórczość to unikalne połączenie energetycznego rocka z riffem grunge, ale i autorskiej poezji.

Zapraszamy do Muzycznej Podróży z ELECTRIC

W dniu premiery zespół ELECTRIC przesyła pozdrowienia od podziemia, będąc jednocześnie wizytówką niezależnej i kreatywnej sceny muzycznej. Zapraszamy do obejrzenia teledysku „Owoc” i zanurzenia się w muzycznej podróży z ELECTRIC.

Stal Nysa PANY!
Ad Area

Reactions

0
0
0
0
0
0
Already reacted for this post.

Reactions

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIF